The Throne – Gnij

DARK HARDCORE.

"The Throne powstał w Szczecinie. Formacja wypuściła płytę demo "fig. 2" w 2010 roku, a cztery lata później światło dzienne ujrzała EP-ka "Wolves". Dyskografię zamyka "Frail Threads", drugi longplay studyjny zespołu. Premiera odbyła się 5 marca 2017 roku pod egidą Unquiet Records. Materiał na "Gnij" zmiksował i zmasterował Haldor Grunberg z Satanic Audio."

PROJEKTY NA KOSZULKI

"Powiedz mi co nosisz, a powiem ci kim jesteś" - czyli jak być chodzącą wizytówką zespołu. Projektuję oryginalne grafiki i ilustracje na t-shity. Swój styl określiłbym jako folk horror. Tworzę klimatyczne projekty na zamówienie. Projekt ten polegał na stworzeniu ilutracji zgodnie z pomysłem zespołu. Cieszę się, że mogłem swobodnie zinterpretować temat, który jednocześnie jest tytułem epki - gicie z koszmarnych wyobrażeń Lovecrafta. Dalszą aranżacją i opracowaniem ilustracji zajął się zespół. Napisz do mnie, jeśli masz ciekawy pomysł i chcesz abym go zrealizował.

OKŁADKI PŁYT

Projekt okładki albumu CD/LP powinien znajdować się na liście priorytetów zespołów muzycznych. W ten sposób ludzie rozróżniają krążki na swoich półkach. Sam jestem wzrokowcem i zawsze kojarzę wykonawców z oprawą graficzna na ich albumach. Nie zawsze pamiętam tytuł, jednak takich rzeczy jak koncept, kolor, układ, typografia czy ilustracje nie zapominam.