Plakaty na wydarzenia

Na moich ścianach zawsze znajdzie się miejsce na kolejny plakat koncertowy. (lub jakiekolwiek inne wydarzenie kulturalne)

Plakaty powinny być zaprojektowane dla maksymalnego efektu i być w stanie szybko i skutecznie przedstawiać swoją wiadomość. Większość plakatów widzianych jest przez osoby przechodnie, więc niezbędne jest natychmiastowe przykucie ich uwagi i przyciąganie ich w celu bliższego spojrzenia. Przemyślany projekt zrobi to za Ciebie.

Plakaty są w wielu rozmiarach, standardowe A4 lub A3 są najbardziej rozpowszechnione. Te mniejsze plakaty powinny być stosowane przede wszystkim w pomieszczeniach, gdzie ludzie mogą się do nich trochę zbliżyć, aby dowiedzieć się więcej szczegółów, a więc projekt powinien być odpowiednio zaprojektowany się do zamierzonego celu.

Większe plakaty, takie jak rozmiary A2 – A0, mogą pokazywać więcej informacji ze względu na rozmiar i są zazwyczaj używane na zewnątrz, aby zwrócić uwagę ludzi z większej odległości. Bez względu na to czy chodzi o koncert, wystawę czy inne wydarzenie – najważniejsza jest oryginalność i przykuwanie uwagi.

Staram się projektować czytelne plakaty obejmujące projekty, które wykorzystują obrazy lub fotografie o odpowiedniej jakości, które mają być skalowane do określonego rozmiaru. Grafika powinna być dopasowana do rozmiaru, w którym ma spodziewa się jego produkcji, więc wcześniej potrzebuję informacji o rozmiarze planowanego wydruku. To samo tyczy się ilustracji, które rysuję.

Istnieją przede wszystkim dwie główne metody gwarantujące, że jakość jest idealna do drukowania w dużych rozmiarach. Możesz używać zdjęć wysokiej rozdzielczości lub elementów projektu, które będą skalowane do wymaganego rozmiaru, bez jakiegokolwiek pikselizacji obrazów. Alternatywnie mogę tworzyć grafiki wektorowe, które można skalować do dowolnego rozmiaru bez utraty jakości.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, jeśli jesteś zainteresowany plakatem zaprojektowanym pod przyciąganie klientów.